7 żyć Lei Torrent Pobierz

7 żyć Lei pobierz

7 żyć Lei to nowa seria Netflix z Francji (org. tytuł Les 7 vies de Léa ). Gatunki obejmują thriller, tajemnicę, kryminał i fantasy. Mamy dwa najwspanialsze podgatunki science fiction jako sterowniki fabuły; Wymiana ciała i podróże w czasie. W tej serii obydwa dzieje się w tym samym czasie.

Ta nowa seria Netflix jest oparta na książce „The 7 Lives of Léo Belami” Nataël Trapp, która została wydana w 2019 roku. Oczywiście, odkąd Léo jest teraz Léą, wprowadzono pewne zmiany. Ponadto w tej książce w tej adaptacji Netflixa w 1988 roku dziewczyna została zamordowana, podczas gdy chłopiec umiera w 1991 roku. Jednak podstawowa koncepcja jest bardzo podobna.

Gdzie oberzeć 7 żyć Lei Serial, który jest na Netflix?

W odcinku 1 Léa znajduje wystającą z ziemi rękę szkieletu. Jest na imprezie i jest na haju, kiedy to się dzieje, ale to, co wydarzy się w następnym tygodniu, jest jeszcze bardziej podekscytowane. Każdego dnia budzi się tego samego dnia 30 lat temu. I każdego dnia jest w ciele kogoś nowego.

7 żyć Lei o Serialu Online

Nie ma ich wspomnień ani umiejętności, więc w większości przypadków jest to nie lada wyzwanie i ogromna walka. Jak budzenie się jako twoja matka, kiedy jest w liceum i już spotyka się z chłopcem, który zostanie twoim ojcem. Tak, szybko może się to stać dość trudne, ale Léa naprawdę radzi sobie całkiem nieźle.

Pierwszą osobą, Léa, która się budzi, jest licealista, Ismaël, którego szkieletową rękę właśnie odkryła. Oczywiście jest bardzo zdezorientowana, ale to też sprawia, że ​​zaczyna się zastanawiać, jak zginął. I dlaczego!

41m 2022
Lubisz Torrenty? Polub nas na FB

Tylko zalogowani użytkownicy mają dostęp do odcinków.

Dołącz teraz

Torrenty - miłego dnia!