Arcane Torrent Pobierz

Arcane pobierz

Dużym powodem, dla którego to wszystko kończy się tak ciężko, są niesamowite animacje z Riot Games i Fortiche z Paryża, które sprawiają, że każda klatka jest pełna miejsc do scharakteryzowania, ponieważ język ciała, mimika i choreografia walk są starannie zaprezentowane i pięknie zrealizowane . Warto chyba zauważyć, że choć Arcane jest nieskazitelną adaptacją gier wideo, to nie operuje typowymi wyznacznikami kultury gier. Najwyraźniej jest to opowieść o kobietach z wielką dbałością o to, aby obsada była różnorodna i interesująca. Ale poza League of Legendspodtytule, znaczniki „adaptacji gry” są oszczędne. Nie pozwala sobie na kreskówkową i nieważką akcję — wszystkie walki są niesamowicie stylowe, dobrze choreograficzne i znaczące. Postacie nie odchodzą po prostu od krwawych walk w Arcane — jeśli w ogóle odejdą, odchodzą inaczej .

Chociaż jestem przekonany, że Arcane ciągle kręci się wokół nawiązań i Easter Eggów do League of Legends i jego wielu spin-offów, wszystkie są dla mnie całkowicie stracone. Jednak nigdy nie czuję się zagubiony, ponieważ serial buduje swoją własną tożsamość: wizualnie, narracyjnie i, co najbardziej zaskakujące, muzycznie. Imagine Dragons wykonuje piosenkę przewodnią programu i chociaż jest to jedna rzecz, dla której nie mam problemu z żartowaniem z Arcane , mówi coś o zainteresowaniu serialu uczestnictwem w szerszej kulturze, a nie tylko domaga się jego uwagi, jak wiele gier wideo robić. Muzyka przenika arkana, i to wszystko w stylu CW-hip: delikatne zwrotki, electropopowe syntezatory, chóry do bijatyk i uderzający w klatkę piersiową hip-hop. Artyści jak kości Wielkiej Brytanii i Pusha T, aby uzyskać krew naprawdę dzieje , a także, aby Arcane czuć się dużo mniej … tajniki.

Wysokobudżetowe gry wideo są jak wyspa; nawet jeśli jest wielu ludzi skaczących tam iz powrotem między nimi a kulturą „głównego nurtu”, często niewiele jest możliwości wymiany kulturowej. Odwiedzający lubią spędzać czas wśród mieszkańców Wyspy Gier Wideo, a może nawet przenoszą się tam, ale wciąż jest w tym inność; Twórcy dostarczają Wyspę, towary i różne efemerydy, ale nie interesują się niczym innym. Świadomość, że kultura jest udostępniana masowo w większej ilości gdzie indziej. Jako program przygotowany przez Riot Games, jednego z największych graczy na Wyspie Gier Wideo, Arcanemoże być jedną z najbardziej znaczących prób pokonania dystansu, uczynienia gier mniej wyspą — wprowadzenie programu, w którym wszyscy je oglądają, na Netflix. Nawet jeśli ostatecznie nie jest to ten most, nadal jest to doskonały program telewizyjny, co jest cudowną rzeczą.

42m 2021
Lubisz Torrenty? Polub nas na FB

Sezon 2
Brak odcinków

Tylko zalogowani użytkownicy mają dostęp do odcinków.

Dołącz teraz

Torrenty - miłego dnia!

Informacje
Aktorzy
Arcane torrenty

Życzymy miłego pobierania!