Chude Byki TV Torrent Pobierz

Chude Byki TV pobierz

Chude Byki wracają bez cenzury! To totalny hit internetu! Potężna dawka humoru i niesamowite zwroty akcji. Zostań Chudym Bykiem! MUUU!

Wojtek Gola od małego jeździł na rowerze, startując w różnego rodzaju zawodach zarówno na terenie Polski, jak i tych międzynarodowych. Problemy rodzinne związane ze śmiercią taty sprawiły, że porzucił pasję i rozpoczął działalność, zakładając firmę zajmującą się filmowaniem.

Z czasem firma pozyskiwała coraz to lepsze i bardziej dochodowe zlecenia, dzięki czemu Gola mógł skupić się na pracy. Jego życie zmieniło się w 2013 roku, kiedy wygrał casting do kontrowersyjnego reality show emitowanego na antenach MTV pod nazwą Warsaw Shore.

Gola w Warsaw Shore znalazł się już w pierwszym sezonie, wygrywając casting i dołączając do ekipy. WG dał się poznać jako imprezowy facet, który co do zasady potrafił jednak zachować umiar i nie robił aż tak szalonych rzeczy, jak choćby jego przyjaciel Damian „Stifler” Zduńczyk.

Gola po dziewięciu sezonach Warsaw Shore podjął decyzję o odejściu z programu. Przyznał, że po czterech latach przebywania w ekipie czas na nowe wyzwania, którymi, jak się później okazało, było rozkręcenie marki pod nazwą FAME MMA. Nie ulega jednak wątpliwości, że kariera Wojtka Goli w mediach nabrała rozpędu właśnie dzięki programowi Warsaw Shore.

Chude Byki TV – kto występuje?

Rafonix

Jego prawdziwe imię i nazwisko to Marcin Krasucki. To youtuber, który zajmuje się przede wszystkim graniem w gry. Jego kanał subskrybuje 277 tys. osób, ale o prawdziwej sile świadczy jego facebookowa grupa, która ma 79 tys. członków.

Rafonix robi także streamy na żywo, w których popisuje się swoją nienaganną polszczyzną, tolerancją w stosunku do osób innych wyznań i niepełnosprawnych, a także zdrowymi relacjami rodzinnymi. Kiedy jakiś widz ma problem, może się zgłosić do Rafonixa z prośbą o radę, a ten na pewno nie zostawi go w potrzebie. Z takiego obywatela jest również dumne miasto Białystok, rozsławione na całą Polskę glorią Rafonixa.

 

Unknown
Lubisz Torrenty? Polub nas na FB

Tylko zalogowani użytkownicy mają dostęp do odcinków.

Dołącz teraz

Torrenty - miłego dnia!

Informacje
Aktorzy
Chude Byki TV torrenty

Życzymy miłego pobierania!