Halo Torrent Pobierz

Halo pobierz

Trwający przez ponad dwie dekady w piekle przedprodukcyjnym „Halo”, serial akcji na żywo oparty na serii gier wideo Bungie, pojawia się na Paramount + 24 marca. Stworzony przez Stevena Kane’a i Kyle’a Killena, a producentem wykonawczym przez Stevena Spielberga, serial oparty jest na ogromnej serii z legionami fanów, która obejmuje wiele powieści, kilka serii komiksów, anime i dwie serie internetowe z akcją na żywo. Innymi słowy, w „Halo” nie brakuje historii, z których można by czerpać.

Stworzenie nowej historii pochodzenia żołnierza SPARTAN-II John-117/Master Chief granego przez Pablo Schreibera („Amerykańscy bogowie”) to dopiero początek tego, co powstaje w adaptacji Paramount+. Nie jest łatwo ocenić serię na taką skalę na podstawie tylko dwóch pierwszych odcinków opublikowanych w prasie. Ale w oparciu o początkowe części „Halo” wydaje się solidnym wprowadzeniem do nowej serii science-fiction — o ile nie jesteś zagorzałym fanem gier wideo.

Seria zaczyna się w 2552 roku na zewnętrznej kolonii o nazwie Madrigal. Opisywana jako „Planeta wydobywająca ciężką wodę 4 poziomu” jest również placówką powstańców. Zmęczeni biurokratyczno-militarnymi rządami powstańcy to ludzie, którzy od dłuższego czasu toczą wojnę z UNMC (United Nations Marine Corp), oddziałem Zjednoczonego Rządu Ziemi. Podążamy za Kwan Ha Boo (Yerin Ha), córką przywódcy placówki, która ucieka z monotonii kompleksu. Podczas całodniowego zwiedzania z przyjaciółmi jest pierwszą osobą, która jest świadkiem inwazji.

59m 2022
Lubisz Torrenty? Polub nas na FB

Sezon 1
1 torrenty Contact2022
2 torrenty Unbound2022
3 torrenty Emergence2022
4 Image Halo Sezon 1 Odcinek 4 Odcinek 42022
5 Image Halo Sezon 1 Odcinek 5 Odcinek 52022
6 Image Halo Sezon 1 Odcinek 6 Odcinek 62022
7 Image Halo Sezon 1 Odcinek 7 Odcinek 72022
8 Image Halo Sezon 1 Odcinek 8 Odcinek 82022
9 Image Halo Sezon 1 Odcinek 9 Odcinek 92022

Tylko zalogowani użytkownicy mają dostęp do odcinków.

Dołącz teraz

Torrenty - miłego dnia!