Moon Knight Torrent Pobierz

Moon Knight pobierz

„Czy Marc Spector tylko sobie to wszystko wyobraża?” to pytanie, z którym Marvel Comics walczyło już wcześniej , a drugi odcinek Moon Knighta , „Summon the Suit”, również decyduje, że to uczciwa gra dzięki jego alternatywnej tożsamości. W związku z tym dołączamy do Stevena Granta po jego spotkaniu z szakalem, który próbuje dowiedzieć się, jak wiele przerażającego doświadczenia zostało uchwyconych przez kamerę. Odpowiedź brzmi: żadna, z wyjątkiem Stevena, który rzuca o muzeum z wiatrem w dupę, ale na końcu materiału widzimy, jak Marc rzuca aparatowi nieprzyjemne spojrzenie, a Steven jest, co zrozumiałe, zdenerwowany.

Uszkodzenia toalet w muzeum są z pewnością bardzo realne. Steven zostaje doraźnie zwolniony za swój udział w ich zniszczeniu, podczas gdy jego menedżer HR oferuje mu możliwość wzięcia udziału w grupie zdrowia psychicznego. Trzeba przyznać, że Steven zaczyna myśleć, że może to być dobry pomysł, niezależnie od jego obecnego statusu zatrudnienia, ale postanawia poszukać dalszych dowodów na to, że Marc, Khonshu i Harrow mimo wszystko są prawdziwi. Po rozmowie z Crawleyem i użyciu klucza do szafki jako wskazówki, Steven odkrywa bezpieczne miejsce, w którym Marc przechowuje swoją broń, pieniądze i paszport, a zniesmaczony sposób, w jaki Steven wyrzucił tę broń, absolutnie mnie zabił; Isaac robi w tym programie fenomenalną komedię fizyczną.

Steven znajduje również złotego skarabeusza, którego ukradł jako Marc podczas pierwszego odcinka , a Marc i Steven w końcu rozmawiają od serca do serca, gdzie „przystojny” Marc w końcu wyjaśnia, że ​​służy bogu księżyca Khonshu i jest jego awatarem na ziemi. Marc otrzymał zadanie ochrony bezbronnych i wymierzenia sprawiedliwości. Oczywiście Steven uważa, że ​​to kompletny nonsens, więc zabiera rzeczy Marca i ucieka, ścigany przez przerażającą wizję Khonshu.

Występując jako bezcielesny głos w poprzednim odcinku, Layla od tego czasu śledziła telefon z klapką. Jest najwyraźniej żoną Marca, którą porzucił jakiś czas temu. Jest świadoma, że ​​jest Księżycowym Rycerzem i najwyraźniej przetworzyła te dzikie informacje dawno temu, ale kiedy Steven desperacko próbuje przekonać Laylę, że nie jest Markiem, jest zdezorientowana.

W refleksji Marc jest zmartwiony przybyciem Layli, nawet gdy Steven wyraża miłość do francuskiej poezji i hieroglifów – własnych pasji Layli. Wygląda na to, że alternatywna tożsamość Marca nieświadomie przyjęła te rzeczy jako sposób na bycie blisko Layli. To wszystko bardzo łamie serce i uwielbiam wszystkie subtelne prace nad postaciami w tym odcinku. Mogę należeć do mniejszości tutaj, ale doceniam również sposób, w jaki program wykorzystuje odblaskowe powierzchnie, aby podkreślić konflikt między Markiem i Stevenem. Scenografia naprawdę pomaga; do tej pory było wysublimowane.

Zwolennicy Arthura Harrowa przybywają i zabierają Stevena do jego bazy, gdzie Harrow zdaje sobie sprawę, że Marc jest chory psychicznie i postanawia otworzyć się na temat swojego złego planu. Obejmuje to pierwszy z dwóch zwrotów akcji, których zdecydowanie się nie spodziewałem: Harrow jest jednym z byłych awatarów Khonshu, a teraz nim gardzi. Mówi Stevenowi, że nie może ufać bogu księżyca; że jego sprawiedliwość przychodzi za późno. Ammit może wyeliminować ludzi, zanim zrobią coś złego! Czy to nie jest lepsze? Nie! Nie, nie jest! Niech to szlag, Harrow. Hawke jest tak gwiezdnym aktorem, że prawie w to wierzymy.

W każdym razie Harrow chce użyć skarabeusza, aby znaleźć grób Ammita i uwolnić ją (jej), ale Steven uważa, że ​​jego wizja świata oczyszczonego z „potencjalnych” złoczyńców jest głęboko błędna i ma rację! Na szczęście pojawia się Layla i odwraca uwagę Harrowa skarabeuszem, zanim ten może dalej zadzierać z głową Stevena, a on odpowiada, wzywając kolejnego szakala z podziemi. Zdobądź nowego schticka, Harrow, szakale są rozgrywane, mój stary.

W tym momencie odcinka, Moon Knight jest gotowy zdenerwować niektórych fanów Marvel Comics, ponieważ Steven i Layla próbują uciec, Stevenowi udaje się przywołać swój własny kostium Moon Knighta: elegancką wersję Mr. Knighta stworzoną przez Declana Shalveya i Warrena Ellisa za ich kultową serię. Kilku purystów Moon Knight z pewnością będzie wkurzonych, że miotający się, nieszczęsny Grant jest tym, który przedstawia historycznie chłodnego pana Knighta, ale ech, nieważne. Nie przeszkadza mi to. Poza tym Steven może do tego dorosnąć.

47m 2022
Lubisz Torrenty? Polub nas na FB

Tylko zalogowani użytkownicy mają dostęp do odcinków.

Dołącz teraz

Torrenty - miłego dnia!

Informacje
Moon Knight torrenty