Obi Wan Kenobi Torrent Pobierz

Obi Wan Kenobi pobierz

Obi-Wan zostaje w końcu zmuszony do działania przez wielką niespodziankę w odcinku pierwszym: porwanie 10-letniej księżniczki Lei, którą z ujmującą przedwcześnie zagrała Vivien Lyra Blair z Bird Box. Do Obi-Wan, jednej z niewielu osób w galaktyce świadomych jej znaczenia, zwraca się jej przybrany ojciec, Bail Organa (Jimmy Smits wciela się w rolę z prequeli), by ją uratować. Teraz musi zdecydować – czy zadziała, czy zagra bohatera, czy uratuje Leię? „Nie mogłeś uratować Anakina”, mówi Organa, „ale możesz ją uratować” Obi Wan Kenobi online.

O serialu online Obi-Wan Kenobi na Torreny

Powtarzającym się problemem w erze Disneyowskich spin-offów i programów telewizyjnych o Gwiezdnych Wojnach jest to, że im więcej luk wypełniają w nadrzędnej osi czasu, im więcej historii wielkich postaci jest oświetlonych, tym mniejszy i mniej interesujący staje się wszechświat. Czy widok Hana Solo pasował do Twojej wyobraźni? Czy Boba Fett zdjął hełm i ujawnił się jako miły facet, co sprawiło, że jego postać stała się bardziej wciągająca?

Obi-Wan Kenobi ponosi tutaj to samo ryzyko, ale usprawiedliwia się tym, że jest pierwszą serią Disney+ Star Wars, która wydaje się być główną historią Gwiezdnych Wojen, a nie jakąś odpadkową, z centralnymi postaciami z filmów. W końcu trudno wymyślić cokolwiek innego, co mogłoby skusić Obi Wan Kenobi online z jego jaskini. Oczywiście musiała to być Leia.

Gdzie obejrzeć Obi-Wan Kenobi albo pobierz tutaj

Odcinek drugi oferuje kolejną rzadką ucztę, jeśli chodzi o ostatnie programy telewizyjne Gwiezdne Wojny: wycieczkę z dala od Tatooine. Obi-Wan zapuszcza się na planetę Daiyu, przypominającą Łowcy androidów, rój szumowin i nikczemników, gdzie musi uniknąć wykrycia i wytropić Leię.

56m 2022
Lubisz Torrenty? Polub nas na FB

Sezon 1
1 torrenty Odcinek 12022
2 torrenty Odcinek 22022
3 Image Obi-Wan Kenobi Sezon 1 Odcinek 3 Odcinek 32022
4 Image Obi-Wan Kenobi Sezon 1 Odcinek 4 Odcinek 42022
5 Image Obi-Wan Kenobi Sezon 1 Odcinek 5 Odcinek 52022
6 Image Obi-Wan Kenobi Sezon 1 Odcinek 6 Odcinek 62022

Tylko zalogowani użytkownicy mają dostęp do odcinków.

Dołącz teraz

Torrenty - miłego dnia!

Informacje
Obi Wan Kenobi torrenty