Prawnik z Lincolna Torrent Pobierz

Prawnik z Lincolna pobierz

Wczoraj Ozark został usunięty z pierwszej dziesiątki list przebojów Netflix w USA przez Prawnik z Lincolna online, nową adaptację słynnych książek Michaela Connelly’ego, które w 2011 roku zostały przekształcone w dobrze przyjęty film Matthew McConaugheya.

Teraz jest to seria dziesięciu odcinków bez McConaugheya, w którym zamiast tego pojawia się Manuel Garcia-Rulfo jako Mickey Haller. I pomimo początkowego sceptycyzmu w Prawnik z Lincolna pobierz, biorąc pod uwagę jakość treści Netflix w ostatnich latach, odszedłem z Prawnik z Lincolna torrent całkiem zadowolony z tego, co widziałem.

O serialu Prawnik z Lincolna, który można download

Uznałem, że The Lincoln Lawyer jest wystarczająco wciągający, abym objadał się wszystkimi dziesięcioma odcinkami w ciągu jednego dnia, nie nudząc się. Ale to nie jest takie wyjątkowe, że będę biegał dookoła krzycząc z dachów, że wszyscy muszą to oglądać. To solidny dramat prawniczy. Przypomina mi to, co kiedyś można było znaleźć w USA lub ABC/NBC.

Prawnik z Lincolna nie jest proceduralny, chociaż Mickey ma kilka „przypadków tygodnia” na początku Prawnik z Lincolna pobierz. Koncentruje się raczej na pojedynczej, długiej sprawie, w której Mickey niespodziewanie dziedziczy wszystkich klientów zamordowanego kolegi, w tym potentata gier wideo oskarżonego o zabicie swojej żony i jej kochanka. Ta sprawa ma powiązania zarówno ze śmiercią pierwszego prawnika, jak i ostatecznie kłóci się z inną sprawą, wątkiem B prowadzonym przez pierwszą żonę Hallera, graną przez Neve Campbell, jedną z niewielu twarzy, które rozpoznałem w tej sprawie. seria.

Pobierz Prawnik z Lincolna lub obejrzyj online

Powiem, że The Lincoln Lawyer jest wart obejrzenia, ponieważ jego zwroty akcji nigdy nie wydają się całkowicie nieprawdopodobne lub całkowicie oparte na zbiegu okoliczności. I to nie jest „Zabijanie”, w którym tajemnica będzie ciągnąć się przez kolejne sezony Prawnik z Lincolna torrent. Centralna sprawa kończy się satysfakcjonująco i chociaż zbliża się większe zagrożenie, które bez wątpienia zostanie rozwiązane w przyszłych sezonach (które, jak się spodziewam, ten serial, znając rodzaje rzeczy, które Netflix odnawia), nigdy nie czuje się jak tani cliffhanger.

50m 2022
Lubisz Torrenty? Polub nas na FB

Tylko zalogowani użytkownicy mają dostęp do odcinków.

Dołącz teraz

Torrenty - miłego dnia!

Informacje
Prawnik z Lincolna torrenty