Zachowaj spokój Torrent Pobierz

Zachowaj spokój pobierz

Można nam wybaczyć, że Hold Tight pojawił się na naszych ekranach i prawie o tym zapomnieliśmy. Jest tak wiele w przygotowaniu z kolekcji Harlana Cobena, że ​​trudno nadążyć. Ale dzięki sukcesowi ostatnich serii ( The Innocent , Stay Close ), Netflix musi cieszyć się tym, że ten wszechświat jest w swoim arsenale ( z pewnością potrzebują go po ostatnich spadkach liczby subskrybentów ).

Jeśli znasz historię Harlana Cobena, wiesz, że publiczność jest kierowana konkretną, wewnętrzną ścieżką, zanim zostanie wbita w ostateczny zwrot akcji. I tak wydaje się, że jest to temat. Możesz wybaczyć meandrujące dialogi i szybki obrót wydarzeń. Te historie mają na celu ekscytację w zrównoważonym tempie.

Serial Zachowaj spokój wyprodukowany przez Netflix

I tak konsekwentnie Hold Tight zapewnia znajomość w tym sensie. Opowieść o młodym chłopcu imieniem Adam, który prawdopodobnie ukrywa tajemnicę śmierci swojego najlepszego przyjaciela Igora, podczas gdy jego matka martwi się o niego. Zaczyna się jako uproszczona opowieść o apodyktycznej matce i żałobnym synu, ale szybko przeradza się w konspiracyjny koszmar. Opowieść staje się bardziej o Igorze, a zaginięcia i przemoc w społeczności stają się rutyną. Oczywiście właściwym zadaniem jest powiązanie ze sobą punktów fabularnych.

Hold Tight w końcu przynosi zwroty akcji, ale wydaje się nieco rozczarowujący. Nie jestem pewien, czy to dlatego, że przyzwyczaiłem się do struktury fabuły, doświadczając ostatnich historii Harlana Cobena, ale serial jest również jak replika przejażdżki kolejką górską, ale wielokrotnie ją zmieniali. Jednak usuwając moją silną intuicyjną naturę dla znajomości, ta historia jest dobrze wyartykułowana i dobrze zszyta.

Gdzie obejrzeć Zachowaj spokój Serial Online

Ma trochę trudności w czwartym i piątym odcinku, próbując połączyć kropki, ale jest pewna ilość ekscytujących punktów fabularnych, które utrzymują zaangażowanie widzów. Pomocne jest również posiadanie atmosfery dramatu nastolatków bez zabijania publiczności dużą ilością dialogów. Trzymaj mocno to kolejna warta zachodu historia zaadaptowana przez Harlana Cobena.

42m 2022
Lubisz Torrenty? Polub nas na FB

Tylko zalogowani użytkownicy mają dostęp do odcinków.

Dołącz teraz

Torrenty - miłego dnia!